ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Свято Першого Причастя

Життя парафії 2014

Свято Першого Причастя

18 травня в костелі св. Флоріана відбулося свято Першого Причастя для сімнадцяти дітей, які цього свята чекали з нетерпінням. Перед цим вони чудово здали екзамен з основ християнської віри. Пізніше, у суботу, діти сповідалися вперше в своєму житті. Вони страшенно хвилювались, не знаючи, що чекає їх за дверима сповідальні. В неділю зранку кожен клопотався над тим, щоб урочистість відбулася гарно. Дітки, разом із своїми батьками, вишикувались перед храмом. Спочатку вони просили благословення у батьків, а вже потім і батьки благословили своїх дітей. Кожен з них розумів, що його дитина стає ще на один крок ближче до Господа. Під час служби усі першопричасники брали активну участь у її проведенні.

Дуже потішило усіх присутніх виконання пісень. Діти не тільки гарно співали, а ще й вміло виконували різні рухи, які характеризували певні слова у пісні. Хочеться подякувати і музичній групі. Пісні були підібрані дуже вдало і сподобалися усім присутнім. Після того, як дітки прийняли своє Перше Причастя, вони стали трішечки дорослішими. На завершення служби діти розповіли декілька віршиків, подякували батькам, сестрам та священикам : о. Никодиму та о. Рафалу. Батьки також висловили подяку усім присутнім, а особливо сестрі Магдалині, яка їх приготовляла, за її терпіння, витримку і безмежну любов. Після служби першопричасники подякували Богу за усі надані їм благодаті.
Свято Першого Причастя
Свято Першого Причастя
Свято Першого Причастя


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)